F  I  T  N  E  S  S    C  L  U  B    Z  A  H  I  R  
STREFA KLIENTA
wejdź >>

AKCEPTUJEMY KARTY:

REGULAMIN

REGULAMIN FITNESS CLUBU ZAHIR

 

 1. Fitness club Zahir świadczy usługi w zakresie: siłowni, aerobicu, masażu, sauny.
 2. Klient clubu jest zobowiązany do wykupienia wejścia jednorazowego bądź karnetu określonego czasowo i imiennie wg cennika obowiązującego w clubie. Do karnetu obowiązuje wykonanie zdjęcia przez system w celach identyfikacji.
 3. Osoby korzystające z zajęć w clubie oświadczają, iż nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ćwiczeń i uczestniczą w zajęciach na własną odpowiedzialność. Osoby mające problemy zdrowotne powinny przynieść zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do ćwiczeń
 4. Fitness club nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane zajęcia z karnetu.
 5. Karnety mają określony termin ważności (30 dni), do którego wliczają się soboty, niedziele i święta kalendarzowe. Jednocześnie Fitness club zastrzega sobie prawo, iż w okresie świątecznym może być
 6. Fitness club Zahir zastrzega sobie prawo do zmiany cen, harmonogramu zajęć, instruktora prowadzącego, godzin otwarcia oraz prawo do odwołania zajęć aerobiku w przypadku grupy mniejszej niż 5 osób. W zamian za to osoby te mogą skorzystać z sił
 7. Rezerwacje na zajęcia aerobiku przyjmowane są tylko od osób posiadających aktywną kartę klubową do momentu jej ważności oraz od osób posiadających kartę multisport oraz talon rekreacyjny. Zajęcia należy odwołać najpóźniej do godziny 14.00 w dniu, w którym się odbywają. Zajęcia poranne należy odwołać w dniu poprzedzają Nie odwołane zajęcia są ściągane z karnetu a w przypadku karnetu open , traci on jedne dzień ważności.
 8. W fitness clubie Zahir obowiązuje strój sportowy oraz bezwzględnie zamienne obuwie sportowe z czystą podeszwą. Obowiązuje zakaz ćwiczeń w: klapkach, japonkach, baletkach, na boso. Jest to spowodowane bezpieczeństwem ćwiczącego, a także względami higienicznymi.
 9. Użytkowanie pomieszczeń sanitarnych, sal do siłowni, aerobicu, gabinetu masażu, sauny, strefy spa powinno być zgodne z ich przeznaczeniem. Korzystający z clubu zobowiązani są do zachowania czystości, szanowania mienia clubu a także do kulturalnego zachowania się.
 10. Podczas wykonywania ćwiczeń instruktor ma prawo zwrócić uwagę, jeżeli sprzęt siłowy nie jest używany zgodnie z instrukcją. Każda osoba korzystająca ze sprzętu na siłowni, a szczególności z wolnych ciężarów, hantli, sztangi, talerzy odnosi je na swoje miejsce. Zabrania się rzucania owymi przedmiotami. Przy wykonywaniu ćwiczeń ze sztangą bądź hantlami o znaczącym ciężarze wskazana jest asekuracja innej osoby.
 11. Uszkodzenie sprzętu prosimy zgłaszać instruktorowi bądź na recepcji.
 12. Fitness club Zahir nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje powstałe w wyniku korzystania z urządzeń
 13. Z siłowni mogą korzystać osoby od 18 roku ż Osoby niepełnoletnie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego oraz pod opieką osoby dorosłej.
 14. Członek clubu korzystający z siłowni bądź zajęć aerobiku powinien na czas treningu zamykać swoje rzeczy w szafkach do tego przeznaczonych w szatni. Za pozostawione rzeczy oraz przedmioty wartościowe znajdujące się w szafkach, szatni na terenie clubu, fitness club Zahir nie odpowiada. Przedmioty wartościowe można złożyć w depozyt na recepcji clubu.
 15. Zabrania się korzystania z siłowni oraz zajęć aerobiku po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzają Na terenie clubu istnieje całkowity zakaz palenia tytoniu.
 16. W przypadku nieznajomości zasad korzystania ze sprzętu na siłowni, należy zwrócić się o pomoc instruktora bądź osoby z obsł
 17. Sauny są czynne wg wewnętrznego rozporządzenia clubu.
 18. Klient jest zobowiązany opuścić club do godziny 22.00 (dni powszednie).
 19. Kaucja zwrotna za kartę klubową 10 zł.
 20. Po skończeniu ważności karnetu, niewykorzystane zajęcia z karnetów nie przechodzą na kolejne miesią Przedłużenie karnetu możliwe tylko w przypadku choroby po okazaniu l-4 lub jego kopii
 21. Wejście na siłownię od lat 16 za okazaniem legitymacji bądź pod opieką
 22. Karnet rodzinny (mąż i żona lub rodzic i dziecko) drugi karnet tańszy o 20 % (ten, który ma niższą cenę)
 23. Promocje nie łączą się.
 24. Każdy klient Fitness clubu Zahir jest zobowiązany do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz innych wewnętrznych rozporządzeń
 25. Pracownicy Fitness clubu Zahir zobowiązani są do nadzorowania przestrzegania regulaminu przez klienta.
NOWOCZESNY

FITNESS

Fitness Club Zahir
ul. 1-go Maja 25
44-330 Jastrzębie-Zdrój


kom.: +48 784 003 678
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 21:30
Sobota: 8:00 - 16:00
Niedziela: 8:00- 14:00

klub@zahir.com.pl
www.zahir.com.pl
refresh captcha

PATRYCJA MĄCZKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o specjalności Menedżer Sportu. Instruktor rekreacji ruchowej fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Ukończone studia podyplomowe z zakresu Dietetyki (doradca żywieniowy).
Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji fitness, szkoleń oraz warsztatów:

Warsztaty międzynarodowe „All about ball" – Andreas Goller.
Warsztaty fitness Katowice z zakresu zajęć: aerodance, latin dance, funk, aerobox, strech.
Międzynarodowa konwencja FitStyle Winter - Kielce.
Międzynarodowe konwencje fitness ”EURO FITNESS STAR Convention & Education” – Bielko-Biała z zakresu:
- pilates, pilates dance,
- step
- interval training, TBC, ABT,
- functional training,
- mental body, body ball, ioball, kettlebell,
- tabata, step funkjonalny, deepwork.
Szkolenie TRENING W PODWIESZENIU - TRX – RockFit Katowice.
Szkolenie JUMP4FIT w Łodzi.

×

SONIA PIETRASZEK

Od 12 lat instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness - aerobik. Absolwentka AWF-u we Wrocławiu. Jej ulubioną formą zajęć są choreografie na STEPIE oraz treningi wzmacniające (ABT, TBC itp.) o wysokiej intensywności. Uczestniczka licznych szkoleń i konwencji fitness:
- szkolenie Fit and Jump w Łodzi
- szkolenie Open Mind - BOSU
- szkolenie Trening w podwieszeniu RockFit Academy - TRX
- szkolenie Elite Baby and Elite Mum - dla kobiet w ciąży i z małymi dziećmi
- szkolenia i warsztaty w Elite Poland Fitness School:
    -  Power Step
    -  Perfect Idea dance
    -  Wertical Step
    -  Double Step
    -  Power Step Conbination
- Functional Day 2015
       - Step, Bosu, Tabata, Interval Training
- Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter 2013r. - Kielce
- Liczne Szkolenia i Konwencje w Euro Fitness Star Convention & Education Bielsko Biała od 2007r. do nadal
- Warsztaty Reebok University dance & step - Gliwice
- Warsztaty w AeroClass AWF Katowice:
       - Dance Workshop
       - Step & Dance Workshop

×

BEATA OBRACAJ

Z wykształcenia jestem filozofem. Trzy lata temu zaczęłam swoją praktykę Ashtanga jogi. Miałam okazję uczyć się u Balu Thevera w Arambol w Indiach, w Ashtanga Yoga Paris we Francji pod okiem Agaty Wasko. Moją miłość do jogi zawdzięczam wspaniałej nauczycielce Ewie Juszczyk – u której praktykowałam w Orion Healing Centre Koh Phangan w Tajlandii. Obecnie jestem w trakcie kursu nauczycielskiego Yoga Alliance 200 u Julio Papi - Daanasana School of Yoga z Hiszpanii. Ukończyłam szkolenia instruktorskie w zakresie gimnastyki dla osób starszych oraz terapeutycznego treningu dna miednicy.

×

KLAUDIA SOŁTYS

Pięściarka Bokserskiego Klubu Sportowego Jastrzębie, związana blisko 9 lat z klubem. Reprezentantka Jastrzębia, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i Śląska oraz brązowa medalistka Mistrzostw Unii Europejskiej.
Studentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu na kierunku wychowanie fizyczne.

×